• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ

طراحی پارتیشن شیشه ای مطابق با خواست شما

طراحی پارتیشن شیشه ای مطابق با خواست شما

نصب انواع شیشه در سطوح مختلف جلوه متمایزی را برای آن فضا ایجاد خواهد کرد.پارتیشن شیشهای شاید در ذهن گاهی فقط مختص به فضاهای اداری باشد.اما این ایده اصلا با حقیقت همخوتنی ندارد. امروزه از پارتیشن شیشه ای در فضاهای گوناگونی مانند شیشه حمام پارتیشن که با جلوه ای بسیار زیبا حمامی مدرن را در اختیار شما قرار میدهد ویا به کمی خلاقیت میتواند برای فضای مسکونی نیز مفید و فوق العاده جلوه گر باشد. طراحی ...

نصب انواع شیشه در سطوح مختلف جلوه متمایزی را برای آن فضا ایجاد خواهد کرد.پارتیشن شیشهای شاید در ذهن گاهی فقط مختص به فضاهای اداری باشد.اما این ایده اصلا با حقیقت همخوتنی ندارد.

امروزه از پارتیشن شیشه ای در فضاهای گوناگونی مانند شیشه حمام پارتیشن که با جلوه ای بسیار زیبا حمامی مدرن را در اختیار شما قرار میدهد ویا به کمی خلاقیت میتواند برای فضای مسکونی نیز مفید و فوق العاده جلوه گر باشد.

طراحی پارتیشن شیشه ای

مهمترین جز پارتیشن شیشه ای شیشه سکوریت می باشد،ارتیشن اداری شیشه‌‍ای با توجه به نیاز و طرح و شکل درخواستی شما در طرح‌های مختلف در دسترس هستند،  طرح سندبلاست دلخواه شما میتواند با کیفیت هرچه تمام تر بر روی پارتیشن  شما نقش ببندد.

برای پیاده سازی طرح مورد نظر خود آسوده خاطر باشید زیرا شرکت ایمن در این پارتیشن شیشه‌ای را در حالت‌های شیشه پارتیشن چند جداره ساده، دو جداره یا به عنوان یک دستگاه شیشه فریم لس که تأثیر بصری بسیاری دارد، با برترین کیفیت برای شما مصرف کننده گرامی فراهم خواهد آورد تا پاسخگوی تمامی نیاز های شما باشد.

قیمت پارتیشن شیشه ای

فضای مسکونی، اداری ویا تجاری شما با کیفیت هرچه تمام تر میتواند به وسیله پارتیشن شیشه ای به بخشهایی مجزا تقسیم گردد.

در زمان تصمیم گیری برای انتخاب پارتیشنی مناسب برای محیط خود بررسی و در نظر داشتن مواردی که بر قیمت پارتیشن شیشه ای شما تاثیر گذار است میتواند به انتخاب شما و مدیریت هزینه هایتان کمک شایانی داشته باشد.

اولین و مهمترین جز پارتیشن شیشه ای و جزء اصلی آن شیشه سکوریت است.متراژ، رنگ، ضخامت و البته طرح سندبلاست برروی آن هرکدام به نوبه خود بر قیمت پارتیشن شیشه ایتاثیر گذار است.

فریم آلومینیومی نوع و ضخامت آن با تنوع بسیار رنگ بندی هایش نیز جز دیگری است که تاثیر بسزایی بر هزینه شما خواهد داشت.البته انواع متفاوت آن را در بخش یراق آلات میتوانید مشاهده کنید.

 

  • دسته بندی : رپورتاژ ارزان
  • نویسنده : عزیز
  • تعداد بازدید : 73 بار
  • تاریخ انتشار : پنج شنبه 12 مرداد 1396
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید