• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ

تاپ گذر چیست

1424754509_Helpمقدمه

با توجه افزایش رو افزون منابع اطلاعاتی و متنوع بودن این منابع، و دسترسی افراد عادی به آنها، یافتن بهترین گزینه در زمینه های مختلف (از بهترین مکان گردشگری گرفته تا بهترین مدل گوشی) کار بسیار سختی است. اطلاعاتی که برای یافتن این گونه موارد بدست می آوریم، گاهی بسیار زیاد و متناقص و گاهی بسیار محدود و غیر قابل اعتماد می باشند. از این رو، داشتن منبعی برای معرفی تاپ ترین ها، می تواند کمک زیادی برای انتخاب سریع و درست به فرد بکند.

 

درباره

تاپ گذر اولین و معتبرترین مجله معرفی تاپ ترین ها و اولین ها در هر زمینه ای است. شما می توانید بهترین یا تاپ ترین گزینه در هر زمینه ای را با اعتماد کامل، در تاپ گذر پیدا کنید.

حتی اگر تاپ ترین های زمینه مورد نظر شما، در تاپ گذر معرفی نشده باشد، شما می توانید از صفحه درخواست تاپ ترین ها درخواست معرفی بدهید.

شما می توانید به مواردی که در تاپ گذر به عنوان گزینه های برتر معرفی می شود، اعتماد کامل داشته باشد. از دلایل آن می توان به:

  1. تحقیق روی تک تک گزینه ها
  2. استفاده از معتبرترین منابع
  3. پرهیز از جانب داری
  4. پرهیز از تبلیغ گزینه ای خاص

اشاره کرد.

هدف ما خدمت به مردم  عزیزمان در راستای افزایش اطلاعات و شناخت بهترین ها و اولین هاست. امید است که در این راستا بتوانیم قدم موثری برداشته و رضایت عزیزان را جلب کنیم.

 

برنامه و اهداف

پروژه تاپ گذر از مهرماه ۱۳۹۳ با طرح و ایده ای با عنوان معرفی تاپ ترین ها استارت خورد و با همکاری جمعی از عزیزان، بعد از گذراندن مراحل طراحی و برنامه ریزی و آماده سازی، در تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۳ رسما راه اندازی شد.

طبق برنامه های بلند مدت این پروژه، سعی بر آن خواهیم داشت که هدف اصلی خود را که ارتقا به کامل ترین و معتبرترین مرجع معرفی تاپ ترین ها است، با یاری شما عزیزان محقق بخشیم و صد البته که راه طولانی را پیش رو خواهیم داشت.

 

موفق و پیروز باشید

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید